Zamestnanci 2A

EXPERT PRE TERÉN

Mgr. Mária Nazarejová

expertka pre terén
Oblastné skupiny: Humenné, Košice, Košice - okolie, Michalovce, Prešov, Sabinov, Trebišov, Trhovište, Veľké Kapušany, Veľký Šariš, Vranov nad Topľou
  • Regionálna kancelária Poprad – budova Pozemné stavby, Levočská 866/20, 058 01 Poprad
  • 0911/309 010
  • maria.nazarejova@zdraveregiony.eu

Ing. Mgr. Jozef Pišta

expert pre terén
Oblastné skupiny: Fiľakovo, Malacky, Nitra, Nové Zámky, Revúca, Rimavská Sobota, Senica, Veľký Krtíš, Zvolen
  • Regionálna kancelária Poprad – budova Pozemné stavby, Levočská 866/20, 058 01 Poprad
  • 0907/826 675
  • jozef.pista@zdraveregiony.eu

Mgr. Richard Koky, MPH, MHA

expert pre terén
Oblastné skupiny: Bardejov, Gelnica, Kežmarok, Poprad, Poprad - okolie, Rožňava, Snina, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Svidník.
  • Regionálna kancelária Poprad – budova Pozemné stavby, Levočská 866/20, 058 01 Poprad
  • 0911/607 322
  • richard.koky@zdraveregiony.eu

ODBORNÝ ASISTENT EXPERTA PRE TERÉN

Mgr. Peter Kašperek

odborný asistent experta pre terén
  • Regionálna kancelária Poprad – budova Pozemné stavby, Levočská 866/20, 058 01 Poprad
  • 0917 430 589
  • peter.kasperek@zdraveregiony.eu

KOORDINÁTOR

Mgr. Peter Molek

koordinátor asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Gelnica Lokality v správe: Gelnica, Krompachy, Mníšek nad Hnilcom, Nálepkovo, Richnava, Rudňany, Švedlár, Žehra
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0949/366 995
  • peter.molek@zdraveregiony.eu

Mgr. Stanislava Guzi

koordinátorka asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Humenné Lokality v správe: Brekov, Hencovce, Humenné – Podskalka, Nacina Ves/Lesné, Nižný Hrabovec/Kučín, Petrovce nad Laborcom, Strážske
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0949/619 137
  • stanislava.guzi@zdraveregion.eu

Radomíra Gažíková

koordinátorka asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Kežmarok Lokality v správe: Huncovce, Kežmarok, Ľubica, Malý Slavkov, Podhorany, Rakúsy, Stráne pod Tatrami, Vrbov, Výborná
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0907/729 279
  • radomira.gazikova@zdraveregiony.eu

Mgr. František Turták

koordinátor asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Košice Lokality v správe: Bidovce, Boliarov, Čakanovce, Červenica, Drienov, Družstevná pri Hornáde, Košické Olšany, Kecerovce, Kráľovce, Mirkovce, Varhaňovce, Vtáčkovce, Žehňa
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0910/266 735
  • frantisek.turtak@zdraveregiony.eu

JUDr. Renáta Pankievičová

koordinátorka asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Košice - okolie Lokality v správe: Čaňa, Drienovec, Jasov, Košice - Luník IX, Košice - Nad Jazerom, Medzev, Moldava nad Bodvou, Rankovce, Sokoľany, Turňa nad Bodvou, Veľká Ida
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0914/705 146
  • renata.pankievicova@zdraveregiony.eu

Bc. Milan Adam

koordinátor asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Michalovce Lokality v správe: Blatné Remety, Iňačovce, Michalovce, Pavlovce nad Uhom, Sobrance, Šamudovce, Vrbnica, Žbince
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0917/382 824
  • milan.adam@zdraveregiony.eu

Mgr. Danica Bieliková

koordinátorka asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Nitra   Lokality v správe: Bánovce nad Bebravou, Hlohovec, Komárno, Levice, Nitra, Nitra – mesto, Veľké Blahovo, Zlaté Moravce
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0904/547 199
  • danica.bielikova@zdraveregiony.eu

Mgr. Katarína Šavelová

koordinátorka asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Poprad - okolie Lokality v správe: Hranovnica, Liptovská Teplička, Polomka, Spišský Štiavnik, Šumiac, Telgárt, Vikartovce, Závadka nad Hronom
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0911/380 018
  • katarina.savelova@zdraveregiony.eu

Mgr. Monika Tolnaiová

koordinátorka asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Revúca Lokality v správe: Hucín, Jelšava, Muráň, Muránska Dlhá Lúka, Ochtiná/Slavošovce, Pašková, Revúca, Roštár, Slavošovce, Tornaľa
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0911/589 339
  • monika.tolnaiova@zdraveregiony.eu

PhDr. Peter Hronec

koordinátor asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Rim. Sobota Lokality v správe: Gemerská Ves/Kameňany, Hnúšťa, Hodejov, Klenovec, Kokava nad Rimavicou, Ratková, Rimavská Seč, Rimavské Janovce/Rimavská Sobota, Rimavská Sobota
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0911/291 681
  • peter.hronec@zdraveregiony.eu

Mgr. Jana Tolnaiová

koordinátorka asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Rožňava Lokality v správe: Bôrka, Brzotín, Dobšiná, Gemerská Poloma, Krásnohorské Podhradie, Plešivec, Rejdová, Rožňava
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0940/111 624
  • jana.tolnaiova@zdraveregiony.eu

Mgr. Lenka Bužová

koordinátorka asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Snina Lokality v správe: Kamenica nad Cirochou, Karná, Malá Domaša/Žalobín, Ondavské Matiašovce, Snina, Stakčín, Ubľa
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0918/555 296
  • lenka.buzova@zdraveregiony.eu

Dočasný zástup OS Spišská Nová Ves

oblastnú skupinu dočasne riadia koordinátori OS Gelnica, Poprad, Poprad - okolie
Oblastná skupina: Spišská N. Ves Lokality v správe: Bijacovce, Bystrany, Doľany, Jánovce, Levoča, Markušovce, Spišské Podhradie, Spišské Vlachy, Vítkovce/Chrasť nad Hornádom, Vydrník

Mgr. Anna Dunková

koordinátorka asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Stará Ľubovňa Lokality v správe: Hniezdne, Holumnica/Toporec, Ihľany, Jakubany, Jurské, Kolačkov, Krížová Ves, Lomnička, Stará Ľubovňa
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0903/024 872
  • anna.dunkova@zdraveregiony.eu

Bc. Eugen Miľo

koordinátor asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Trebišov Lokality v správe: Bačkov, Hrčeľ, Nižný Žipov, Parchovany, Sačurov, Sečovce, Trebišov, Zemplínska Teplica
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0949/630 519
  • eugen.milo@zdraveregiony.eu

Bc. Zoltán Bátka

koordinátor asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: V. Kapušany Lokality v správe: Boťany, Čičarovce, Kapušianske Kľačany, Kráľovský Chlmec, Krišovská Liesková/Veľké Kapušany, Leles, Veľké Kapušany, Vojany
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0915/870 295
  • zoltan.batka@zdraveregiony.eu

Mgr. Mariana Holubová

koordinátorka asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Vranov n./Topľou Lokality v správe: Banské, Čaklov, Čičava, Hlinné, Kamenná Poruba, Soľ/Jastrabie nad Topľou, Vechec, Vranov nad Topľou, Vranov nad Topľou- Čemerné, Zámutov
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0915/603 296
  • mariana.holubova@zdraveregiony.eu

Mgr. Klaudia Hossová

koordinátorka asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Poprad Lokality v správe: Batizovce, Hrabušice, Letanovce, Poprad, Smižany, Spišská Nová Ves, Svit, Veľká Lomnica
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0948/615 416
  • klaudia.hossova@zdraveregiony.eu

Ing. Ján Holodňák

koordinátor asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Svidník Lokality v správe: Bystré, Giraltovce, Hanušovce nad Topľou, Krajná Bystrá, Kružlová, Ladomirová, Medzilaborce, Stropkov, Svidník
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0917/173 417
  • jan.holodnak@zdraveregiony.eu

Bc. Július Oláh

koordinátor asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Fiľakovo Lokality v správe: Belina, Biskupice, Čakanovce, Divín/Ružiná, Fiľakovo - Šíd, Radzovce, Šávoľ, Šíd
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0915/308 631
  • julius.olah@zdraveregiony.eu

PhDr. Bc. Veronika Benčíková

koordinátorka asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Veľký Krtíš Lokality v správe: Cerovo, Čelovce/Hrušov, Fiľakovo, Jelšovec, Kosihovce, Modrý Kameň, Muľa, Trenč, Veľká nad Ipľom, Veľký Krtíš
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0918/523 284, 0948/941 267
  • veronika.bencikova@zdraveregiony.eu

PhDr. Peter Seman

koordinátor asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Sabinov Lokality v správe: Fričovce, Lipany, Pečovská Nová Ves, Rožkovany, Sabinov, Sabinov - Ražňany, Víťaz
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0907/952 988
  • peter.seman@zdraveregiony.eu

Mgr. Marek Kopecký

koordinátor asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Malacky Lokality v správe: Gajary, Lozorno, Malacky, Pezinok, Plavecký Štvrtok, Veľké Leváre, Záhorská Ves, Zohor
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0903/444 104
  • marek.kopecky@zdraveregiony.eu

Bc. Soňa Antálková

koordinátorka asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Senica Lokality v správe: Brodské, Čáry/ Gbely, Kuklov, Kúty, Senica, Šaštín-Stráže
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0908/770 211
  • sona.antalkova@zdraveregiony.eu

Mgr. Marta Nadzonová

koordinátorka asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Veľký Šariš Lokality v správe: Jarovnice, Ostrovany, Svinia, Šarišské Michaľany, Veľký Šariš
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0907/957 503
  • marta.nadzonova@zdraveregiony.eu

Mgr. František Demeter

koordinátor asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Trhovište Lokality v správe: Bracovce, Laškovce, Malčice, Markovce, Slavkovce, Trhovište, Zemplínske Kopčany
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0940/320 373
  • frantisek.demeter@zdraveregiony.eu

Ing. Miroslav Frtús

koordinátor asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Zvolen Lokality v správe: Brezno, Bzovík, Detva, Krupina, Litava, Zvolen, Zvolenská Slatina, Žarnovice, Žiar nad Hronom
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0910/411 440
  • miroslav.frtus@zdraveregiony.eu

Bc. Ivana Vrlíková

koordinátorka asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Prešov Lokality v správe: Chmeľov, Chminianske Jakubovany, Chmiňany, Malý Slivník, Prešov, Prešov – Stará Teheľňa, Raslavice, Šarišská Trstená
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0949/352 196
  • ivana.vrlikova@zdraveregiony.eu

Mgr. Eva Čuláková

koordinátorka asistentov podpory zdravia
Oblastná skupina: Bardejov Lokality v správe: Bardejov, Cigeľka, Frička, Kurov, Lenartov, Lukov, Malcov, Nižný Tvarožec, Petrová, Sveržov, Zborov
  • Koceľova 937/9, 821 08 Bratislava
  • 0944/514 308
  • eva.culakova@zdraveregiony.eu